AKTUALNOŚCI
Urodziny Milan Scuola Calcio Łódź

Milan Scuola Calcio Łódź ma już rok. Z tego względu działacze szkółki w sobotę 19 września na rynku łódzkiej Manufaktury organizują pierwsze urodziny. Podczas obchodów odbędzie się specjalna konferencja prasowa z udziałem znanych włoskich osobistości oraz bezpłatny mini turniej. Obecny ma być między innymi legendarny Franco Baresi.


tomadex wszystko dla kibica

Łódzka szkółka jest jedyną szkółką Milanu w Polsce (jest ich około 100 na całym świecie). Mini turniej piłki nożnej odbędzie się na specjalnie ściągniętym boisku z Wrocławia. Wezmą w nim udział chłopcy z roczników od 2003 do 2008. Mecze będą rozgrywane trzech na trzech na małe bramki bez bramkarzy. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody, słodycze i upominki. Zgłoszenia prowadzone są drogą elektroniczną: www.msplodz.org, facebook: Milan szkoła piłkarska, trener1x1@wp.pl lub telefonicznie pod numerami: 504-123-845, 504-161-125.

W tym terminie odbywać się będzie również Festival Viva Italia. Wśród zaproszonych gości będzie Franco Baresi, jeden z najsłynniejszych zawodników AC Milan, Silvio Broli (osoba odpowiedzialna za szkółki Milanu na świecie) a także ambasador Włoch w Polsce. Organizatorzy czekają jeszcze na potwierdzenie przybycia prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, władz Miasta Łodzi oraz władz województwa łódzkiego.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
8 lat temu

Żenada ta szkolka Milanu, dyrektor sportowy Mariusz Wilkowiecki co się dzieje z ta piłka