AKTUALNOŚCI
III liga: Szlagierowy mecz w Aleksandrowie

W 7. kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej arcyciekawie zapowiada się spotkanie w Aleksandrowie Łódzkim. W niedzielę o 16:00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Sokół podejmie Pelikana Łowicz. Obie drużyny w tym sezonie jeszcze nie przegrały i obie należą do ligowej czołówki.


keeza komplety sportowe

Podopiecznych trenera Michała Bistuły z pewnością czeka bardzo trudne spotkanie. Konfrontacje Sokoła z Pelikanem należą zawsze do bardzo zaciętych. Zapewne nie inaczej będzie i tym razem. Obie ekipy nie zaznały jeszcze w tym sezonie smaku porażki. Łowiczanie w meczach wyjazdowych zanotowali trzy remisy, strzelając w tamtych meczach dwa gole i tyle samo tracąc. Pelikan urwał punkty Polonii Warszawa, Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki oraz Błękitnym Raciąż. Przed tygodniem zawodnicy prowadzeni przez trenera Bogdana Jóźwiaka pokonali na własnym terenie Lechię Tomaszów, fundując byłemu liderowi pierwszą porażkę w bieżących rozgrywkach.

Gracze Sokoła wygrali cztery z sześciu rozegranych dotąd spotkań i z dorobkiem czternastu punktów przewodzą ligowej stawce. W minionej kolejce aleksandrowianie przywieźli cenne zwycięstwo z Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie pokonali rezerwy stołecznej Legii.

Najskuteczniejszym graczem Sokoła jest Michał Michałek, który sześciokrotnie umieszczał piłkę w bramce rywala. Z kolei w obozie niedzielnego rywala zielono-białych dwoma bramkami pochwalić się mogą Michał Adamczyk oraz Konrad Kowalczyk.

Autor: KN

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ADAM
8 lat temu

kobiety nie mieszac sie do o piłki.Szczegóklnie czqarna dupa.Uwazasznsie za zbnawce.Spadaj do kuchnii