Komplet Lechii Tomaszów w Działoszynie

Lechia Tomaszów została nowym wiceliderem III ligi łódzko-mazowieckiej. Tomaszowianie w wyjazdowym meczu 8. kolejki pokonali beniaminka rozgrywek – Wartę Działoszyn 2:0 (1:0). Obie bramki dla przyjezdnych strzelił Marcin Mirecki.

Przez większą część pierwszej połowy gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Bliscy zadania skutecznego ciosu byli gospodarze. Warta stworzyła kilka ciekawych sytuacji jednak żadnej z nich nie udało się wykorzystać. Skuteczni byli natomiast przyjezdni, a dokładnie Marcin Mirecki, który strzelił przysłowiowego gola do szatni.

Po przerwie Mirecki trafił po raz drugi i Lechia mogła trochę odetchnąć. Od tego momentu goście starali się kontrolować dalszy przebieg rywalizacji. Warta natomiast próbowała długo rozgrywać piłkę i czekała na potknięcie rywali. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i przyjezdni wrócili do domu z kompletem punktów.

Warta Działoszyn – Lechia Tomaszów 0:2 (0:1)
Marcin Mirecki 45, 58

Warta: Różycki – Kurpiewski, Lisowski, Bąkowicz, Stasiak – Zawieja, Kukulski ż, Marchewka (85′ Piotr Przezak), Porochnicki, Bartoszek (69′ Ryś) – Cukiernik.

Lechia: Grejber – Cyran, Matuszczyk (63’ Maksymilian Rozwandowicz), Magdoń, Majchrowski (85’ Król) – Matysiak, Żytek, Szymczak (82’ Cieślik), Baraniak (75’ Jakub Rozwandowicz) – Jardel, Mirecki.