AKTUALNOŚCI
Sieradz: obsada sędziowska

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu podał nazwiska sędziów, którzy poprowadzą sobotnie i niedzielne mecze klasy okręgowej, dwóch grup klasy A oraz trzech grup klasy B. Poniżej przedstawiamy obsadę sędziowską jednocześnie zaznaczając, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 3 października)
16:00 – Gal-Gaz Galewice – Widawia Widawa – P. Holewski, D. Grzelak, D. Płóciennik
16:00 – Unia Sulmierzyce – MLKS Konopnica – M. Kulawiecki, D. Badziak, R. Baranowski
16:00 – WKS Wieluń – Piast Błaszki – Ł. Drozd, Ł. Tomczyk, K. Wdowiak
(niedziela – 4 października)
13:00 – GLKS Strzelce Wielkie – LKS Zapole – K. Szulc, K. Kędzia, R. Goclik
14:00 – Victoria Skomlin – MKS Zduńska Wola – M. Tądel, P. Nita, B. Mistygacz
15:00 – LKS Kwiatkowice – KS Chojne – M. Staniucha, A. Bialik, A. Wasilewski
16:00 – Orkan Buczek – Jaga Lututów – R. Iwankiewicz, J. Raniszewski, D. Sztraube
16:00 – Czarni Rząśnia – LZS Brąszewice – T. Majkowski, R. Felcenloben, T. Pastusiak
16:00 – LUKS Bałucz – LKS Kobierzycko – M. Ślęzak, R. Majchrowicz, A. Ślęzak

Klasa A grupa I
(sobota – 3 października)
15:00 – GKS Czastary – Słowian Dworszowice – M. Nowak, P. Garbiec, P. Szandała
15:00 – LZS Łaszew – KS Osiek – D. Sztraube, M. Staniucha, R. Felcenloben
15:30 – Warta II Działoszyn – Start Łubnice – T. Bieniek, P. Kamyk, M. Lewandowski
(niedziela – 4 października)
11:00 – LZS Wydrzyn – GLKS Biała – Krz. Lipka, D. Grzelak, Kam. Lipka
14:00 – LKS Masłowice – Orzeł Galewice – P. Wawrzyniak, M. Wojtal, M. Jasiński
15:00 – KKS Kurów – Zryw Ożegów – T. Woźniak, M. Kulawiecki, K. Wdowiak
16:00 – Prosna Wieruszów – Warta Osjaków – F. Kowalewski, W. Miś, M. Matyja
16:00 – Rolnik Skąpa – Czarni II Rząśnia – D. Płóciennik, Ł. Drozd, P. Holewski

Klasa A grupa II
(sobota – 3 października)
16:00 – Tęcza Brodnia – Victoria Szadek – T. Pastusiak, A. Bialik, A. Wasilewski
(niedziela – 4 października)
15:00 – Iskra Stolec – Unia Sieradz-Męka – D. Grzelak, Kam. Lipka, Krz. Lipka
15:00 – Płomień Dzigorzew – UKS Ustków – R. Baranowski, P. Romek, M. Szychowski
15:00 – LZS Rębieskie – Sokół Goszczanów – Ł. Tomczyk, T. Szala, M. Waloch
15:00 – TS Janiszewice – Pogoń Zduńska Wola – D. Badziak, A. Dankowski, A. Jałowy
16:00 – Pisia Zygry – TS Gruszczyce – K. Gawłowski, P. Malik, J. Jędrasiak
16:00 – Złoczewia Złoczew – Amatorzy Zapolice – P. Szandała, H. Kowalewski, K. Miś
Pauzuje: LGKS Charłupia Mała

Klasa B grupa I
(sobota – 3 października)
15:00 – LZS Trębaczew – Orzeł Wola Wiązowa – M. Jasiński
(niedziela – 4 października)
11:00 – Orion Olewin – Płomień Makowiska – Cz. Antończyk
14:00 – Park Starzenice – LKS Kiełczygłów – D. Puch
15:00 – GKS Siemkowice – KS Kraszkowice – T. Chomiszczak
15:00 – Budowlani Działoszyn – GKS Dubidze – Ł. Barczyński
15:00 – KS Radoszewice – Unia Sulmierzyce – D. Buś

Klasa B grupa II
(sobota – 3 października)
15:30 – Piast Ruda – Start Świątkowice – D. Bartosik
(niedziela – 4 października)
11:30 – LZS Krzyworzeka – LKS Łyskornia – M. Rutecki
11:30 – ChKS Chotów – LKS Wierzchlas – D. Konieczny
14:00 – KS Ożarów – Prosna Wyszanów – R. Ubycha
14:00 – LZS Młynisko – LZS Staw – K. Wenta
14:00 – LZS Pątnów – Zryw Wójcin – J. Rutecki
15:00 – Hetman Żdzary – Sparta Mokrsko – L. Brzostowski
Pauzuje: Centra Walichnowy

Klasa B grupa III
(niedziela – 4 października)
11:00 – LKS Socha – GKS Chociw – R. Cybulski
11:00 – MUKS Wróblew – LKS Pyszków – D, Grzelak
14:00 – KS Brzeźnio – LKS Kalinowa – D. Bartosik
14:00 – RKS Rychłocice – Zryw Brzeźnio – J. Grenda
15:00 – LKS Wola Będkowska – LKS Tubądzin – P. Garbiec
15:00 – LKS Kamienna – KS Karsznice – M. Jakóbczak
16:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LZS Chrząstawa – D. Grzelak
16:00 – LZS Wrońsko – Iskra Przedłęcze – J. Grenda

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments