Porażka Warty Sieradz w Grodzisku

Nie udało się piłkarzom Warty Sieradz przedłużyć zwycięskiej serii. Zespół Piotra Kupki przegrał w spotkaniu 13. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Pogonią 1:2. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły po przerwie. Na dwa gole Pogoni Warta odpowiedziała jedynie trafieniem Łukasza Mitka.

Warta nie przegrała pięciu ostatnich spotkań, a w trzech z nich odniosła zwycięstwa. Sieradzanie jechali więc do Grodziska Mazowieckiego aby podtrzymać tę świetną serię. To się jednak nie udało. Po bezbramkowej pierwszej połowie do głosu doszli gospodarze. Mateusz Wlazłowski musiał skapitulować dwukrotnie. W 65. minucie pokonał go Damian Jaroń, a kwadrans później Maciej Tataj. W 83. minucie Warta strzeliła bramkę, a jej autorem był Łukasz Mitek. Na wyrównanie zabrakło jednak już czasu i sieradzanie zeszli z boiska pokonani. To czwarta ich porażka w tym sezonie.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Warta Sieradz 2:1 (0:0)