Termy Uniejów lepsze w meczu na szczycie

Termy Uniejów odniosły piąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Uniejowianie na własnym obiekcie pokonali 1:0 (0:0) w meczu na szczycie łódzkiej klasy okręgowej Orła Parzęczew. Zwycięskiego gola w końcówce pojedynku zdobył Kamil Zych. Dzięki tej wygranej Termalni w dalszym ciągu są liderami rozgrywek.

Spotkanie od samego początku było wyrównane. Do przerwy był bezbramkowy remis. Kluczowa była 75. minuta od której goście grali w dziesiątkę. Termy wykorzystały przewagę i po podaniu Dariusza Piasecznego gola na wagę cennych trzech punktów strzelił Kamil Zych.

Pewne zwycięstwo odniósł również GLKS Dłutów, który pokonał na własnym boisku KKS Koluszki 4:1. To właśnie dłutowianie razem z Termalnymi mają na swoim koncie po 27 punktów i przewodzą w ligowej tabeli. Do sporej sensacji w sobotnich spotkaniach 11. kolejki doszło w Justynowie, gdzie zamykający tabelę LZS rozgromił 5:1 Włókniarza Pabianice.