KS Sand Bus Kutno nowym liderem

To była sobota niespodzianek w łódzkiej klasie okręgowej. W starciach z niżej notowanymi drużynami punkty straciły zespoły walczące o tytuł mistrza jesieni. Potknięcie prowadzących wykorzystał KS Sand Bus Kutno, który po efektownej wygranej na własnym boisku z rezerwami Zawiszy Rzgów został nowym liderem rozgrywek.

Podopieczni trenera Sławomira Ryszkiewicza na prowadzenie wyszli dopiero w 35. minucie za sprawą Łukasza Góralczyka. Tuż przed przerwą do siatki rywali trafił jeszcze Kamil Zagajewski i miejscowi powoli mogli dopisywać na swoje konto trzy punkty. Wszystko jednak przesądziła druga odsłona, w której kutnianie zdobyli jeszcze dwa gole. Najpierw na listę strzelców wpisał się Mariusz Jakubowski, a później ponownie Zagajewski.

Niespodziewanie punkty w Brzezinach zostawiły Termy Uniejów. Podopieczni trenera Sławomira Sałacińskiego przegrali 0:1. Jedyną bramkę w tym pojedynku strzelił już na początku rywalizacji Patryk Krauze. Takim samym wynikiem zakończył się pojedynek Włókniarza Pabianice z GLKS Dłutów. Gospodarze wygrali po trafieniu Grzegorza Gorącego.