AKTUALNOŚCI
Wypowiedzi po meczu w Wiśniowej Górze

RTS Widzew Łódź wygrał drugie spotkanie z rzędu w rozgrywkach IV ligi łódzkiej. W meczu 16. kolejki łodzianie pokonali na wyjeździe Andrespolię Wiśniowa Góra 2:0 (2:0). Tym samym podopieczni trenera Marcina Płuski poczynili kolejny krok w odrabianiu strat do czołówki tabeli. Poniżej prezentujemy pomeczowe wypowiedzi obu szkoleniowców.


 

Można powiedzieć, że zawodnicy zrealizowali plan, który założyliśmy sobie przed samym spotkaniem. Szybko strzelona bramka, później spokojna gra, w efekcie czego zaliczyliśmy kolejne trafienie. Po strzeleniu bramek podeszliśmy wysoko, takie były założenia taktyczne. Przy wyniku 2:0 byliśmy już myślami na meczu z Polonią Piotrków. Stąd też takie roszady na boisku. Cieszy zwycięstwo i kolejne trzy punkty dopisane w tabeli – skomentował Marcin Płuska, trener RTS Widzew Łódź.

– Gratuluję zwycięstwa w dzisiejszym meczu, przy czym życzę awansu Widzewowi. Widzew przerastał nas w pierwszej połowie pod każdym względem. Takie mecze zespalają nas i mam nadzieję, że zaprocentuje to w kolejnych potyczkach. Jedziemy na następny mecz z podniesioną głową – powiedział Tomasz Karasiński, trener Andrespolii Wiśniowa Góra.

Źródło: widzewlodz.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments