AKTUALNOŚCI
ŁZPN organizuje kurs sędziowski 2016

Rozpoczęły się zapisy na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej. Organizatorem jego jest Wydział Sędziowski Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Dla uczestników to szansa na szczegółowe poznanie przepisów piłkarskich, uczestnictwo w meczu z zupełnie innej perspektywy, a także możliwość osiągnięcia sukcesów sportowych w roli arbitra piłkarskiego.


tomadex wszystko dla kibica

Rozpoczęcie kursu planowane jest 16 stycznia 2016. Jednorazowy koszt dla kandydata wynosi 220 zł. Poza samym uczestnictwem w wykładach przyszli sędziowie mają w tej cenie zagwarantowane: książkę z przepisami gry w piłkę nożną, gwizdek, kartki ( żółtą i czerwoną), a także wszelkie pomoce naukowe.

Zajęcia poprowadzą m .in. arbitrzy szczebla centralnego, sędziowie międzynarodowi z WS ŁZPN, którzy na co dzień sędziują mecze T-Mobile Ekstraklasy, I, II ligi oraz Europejskie Puchary. Kurs zakończy się egzaminami: teoretycznym i sprawnościowym. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie:  www.facebook.com/Kurssedziowski2016 oraz www.lzpn.org.

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
qB
8 lat temu

Nie wiadomo kiedy kurs uefa C przeprowadzają

piotrek
8 lat temu

uuuuu to kolejny wysyp fachowców bedzie 🙂 Co jest najwazniejsze w zestawie? Ksiazka z przepisami bo nikt z tych panów nigdy nie grał w piłke i nie wiedza na czym to polega heehehe