AKTUALNOŚCI
„Jak nie zwiedzać Łodzi” według Kartoflisk

W poniedziałek informowaliśmy o tym, że w ostatni weekend na kilku meczach w okręgu łódzkim pojawili się reporterzy z portalu kartofliska.pl. Miłośnicy niższych klas rozgrywkowych nagrywali materiał z ostatnich kolejek klasy okręgowej oraz klasy B. Film szybko zmontowano i jest już on dostępny w sieci pod nazwą: „Jak nie zwiedzać Łodzi”.

gadzety kibica keeza

 

Cykl programów: Przewodnik: „Jak nie zwiedzać …” realizowany jest przez Radosława Rzeźnikiewicza – groundhoppera (podróżnika po stadionach), który realizuje materiały ze swoich podróży po stadionach piłkarskich na całym świecie już od kilku lat. W tym czasie sympatyczny reporter nagrał m.in. krótkie filmy „Jak nie zwiedzać” …. Niemiec, Islandii, Belgradu czy Kopenhagi.

Tym razem Rzeźnikiewicz dotarł do Łodzi, gdzie podczas nieco ponad dziesięciominutowego odcinka przedstawił cztery mecze. W sobotę na sam początek podróżnik wybrał się na ulicę Świętej Teresy, gdzie obejrzał mecz łódzkiej klasy okręgowej pomiędzy Startem Łódź a rezerwami Sokoła Aleksandrów. Później twórca kartofliska.pl wybrał się na pojedynek I grupy klasy B Kolejarza Łódź z Victorią Stoki Łódź. W niedzielę groundhopper pojechał do blisko położonego Rzgowa, gdzie przyglądał się rywalizacji rezerw miejscowego Zawiszy ze Startem Brzeziny w łódzkiej klasie okręgowej. Na koniec łódzkiej eskapady Rzeźnikiewicz odwiedził obiekt ChKS przy ulicy Kosynierów Gdyńskich i oglądał pojedynek I grupy klasy B Neru Łódzkiego z Hetmanem Łódź. Odnośnik do filmiku dostępny jest tutaj: „Jak nie zwiedzać Łodzi”.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
8 lat temu

Radek jest the best !!!