AKTUALNOŚCI
MP w futnecie – Wyniki I dnia

W bełchatowskiej Hali Energia trwają IX Mistrzostwa Polski w siatkonodze. O tytuł najlepszej pary w Polsce walczy szesnaście drużyn. Portal Łódzki Futbol prowadzi z mistrzostw relację live – mecz po meczu. Za nami sobotnie eliminacje, a poniżej wyniki wszystkich spotkań.

gadzety kibica keeza

 

1 seria meczów eliminacyjnych:

Grupa A – Blokers 2 Łódź – Feniks 1 Opoczno 2:0 (11:1, 11:5)
(Łukasz Fryczak/Przemysław Kulik – Grzegorz Brzeski/Piotr Jesionek, Marcin Mastalerz)

Grupa A – BTS AS 2 Bełchatów – Top Spin 1 Wójcin 0:2 (8:11, 11:13)
(Mariusz Morawski, Kacper Jędrychowski – Mateusz Śliwka, Marcin Gębicki)

Tabela grupy A
1. Blokers 2 Łódź 1 3 22:6
2. Top Spin 1 Wójcin 1 3 24:19
3. BTS AS 2 Bełchatów 1 0 19:24
4. Feniks 1 Opoczno 1 0 6:22

Grupa B – Blokers 1 Łódź – Green Energia Polska 2 Kleczew 2:0 (11:4, 11:3)
(Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz, Kamil Bartos – Dawid Strugarek, Mariusz Zimnowoda)

Grupa B – BTS AS 1 Bełchatów – Top Spin 2 Wójcin 2:1 (11:3, 5:11, 11:8)
(Szymon Serwa, Radosław Goliński, Błażej Miara – Mariusz Koćmin, Michał Molin, Kamil Ruś)

Tabela grupy B
1. Blokers 1 Łódź 1 3 22:7
2. BTS AS 1 Bełchatów 1 2 27:22
3. Top Spin 2 Wójcin 1 1 22:27
4. Green Energia Polska 2 Kleczew 1 0 7:22

Grupa C – Blokers 4 Łódź  – Feniks 2 Opoczno 2:0 (11:2, 11:3)
(Michał Sajewicz, Maciej Tokarek – Daniel Kotfin, Piotr Marszałek)

Grupa C – GKS Team Bełchatów – TM Tomaszów Mazowiecki 2:0  (11:4, 11:8)
(Jacek Berensztajn, Marcel Bartosiak – Marcin Pogorzała, Wiktor Żytek)

Tabela grupy C
1. Blokers 4 Łódź 1 3 22:5
2. GKS Team Bełchatów 1 3 22:12
3. TM Tomaszów Mazowiecki 1 0 12:22
4. Feniks 2 Opoczno 1 0 5:22

Grupa D – Blokers 3 Łódź – Bryza Sztutowo 2:0 (11:3, 11:6)
(Mateusz Spochaczyk, Marcin Łagiewski – Radosław Szmidt, Maciej Łosiński)

Grupa D – Soccer Team Bełchatów – Green Energia Polska 1 Kleczew 2:0 (11:5, 11:9)
(Jacek Popek, Kamil Sadziński, Grzegorz Fonfara – Rafał Czapski, Bartosz Targas)

Tabela grupy D
1. Blokers 3 Łódź 1 3 22:9
2. Soccer Team Bełchatów 1 3 22:14
3. Green Energia Polska 1 Kleczew 1 0 14:22
4. Bryza Sztutowo 1 0 9:22

——————————
2 seria meczów eliminacyjnych:

Top Spin 1 Wójcin – Blokers 2 Łódź 0:2 (6:11, 9:11)
(Mateusz Śliwka, Marcin Gębicki – Łukasz Fryczak, Przemysław Kulik)

Feniks 1 Opoczno – BTS AS 2 Bełchatów 0:2 (3:11, 1:11)
(Grzegorz Brzeski, Piotr Jesionek – Mariusz Morawski, Kacper Jędrychowski)

Tabela grupy A
1. Blokers 2 Łódź 2 6 44:21
2. Top Spin 1 Wójcin 2 3 39:41
3. BTS AS 2 Bełchatów 2 3 41:28
4. Feniks 1 Opoczno 2 0 10:44

Grupa B – Top Spin 2 Wójcin – Blokers 1 Łódź 0:2 (8:11 3:11)
(Mariusz Koćmin, Michał Molin, Kamil Ruś – Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz, Kamil Bartos)

Grupa B – Green Energia Polska 2 Kleczew – BTS AS 1 Bełchatów 0:2 (2:11, 6:11)
(Dawid Strugarek, Mariusz Zimnowoda – Szymon Serwa, Radosław Goliński, Błażej Miara)

Tabela grupy B
1. Blokers 1 Łódź 2 6 44:18
2. BTS AS 1 Bełchatów 2 5 49:30
3. Top Spin 2 Wójcin 2 1 33:49
4. Green Energia Polska 2 Kleczew 2 0 15:44

Grupa C – Feniks 2 Opoczno – GKS Team Bełchatów 0:2 (2:11, 4:11)
(Daniel Kotfin, Piotr Marszałek – Jacek Berensztajn, Marcel Bartosiak)

Grupa C – Blokers 4 Łódź – TM Tomaszów Mazowiecki 1:2 (6:11, 11:7, 7:11 )
(Michał Sajewicz, Maciej Tokarek – Marcin Pogorzała, Wiktor Żytek)

Tabela grupy C
1. GKS Team Bełchatów 2 6 44:18
2. Blokers 4 Łódź 2 3 46:34
3. TM Tomaszów Mazowiecki 2 2 41:46
4. Feniks 2 Opoczno 2 0 11:44

Grupa D – Green Energia Polska 1 Kleczew – Blokers 3 Łódź 0:2 (4:11, 8:11)
(Rafał Czapski, Bartosz Targas – Mateusz Spochaczyk, Marcin Łagiewski)

Grupa D – Bryza Sztutowo – Soccer Team Bełchatów 0:2 (2:11, 5:11)
(Radosław Szmidt, Maciej Łosiński – Jacek Popek, Kamil Sadziński, Grzegorz Fonfara)

Tabela grupy D
1. Blokers 3 Łódź 2 6 44:21
2. Soccer Team Bełchatów 2 6 44:21
3. Green Energia Polska 1 Kleczew 2 0 26:44
4. Bryza Sztutowo 2 0 16:44

——————-
3. seria spotkań eliminacyjnych:

Grupa A – Blokers 2 Łódź – BTS AS 2 Bełchatów 2:0 (11:3, 11:3)
(Łukasz Fryczak, Przemysław Kulik – Mariusz Morawski, Kacper Jędrychowski)

Grupa A – Top Spin 1 Wójcin – Feniks 1 Opoczno 2:0 (11:3, 11:8)
(Mateusz Śliwka, Marcin Gębicki – Grzegorz Brzeski, Piotr Jesionek, Marcin Mastalerz)

Końcowa tabela grupy A
1. Blokers 2 Łódź 3 9 66:27 – awans
2. Top Spin 1 Wójcin 3 6 61:52 – awans
3. BTS AS 2 Bełchatów 3 3 47:50
4. Feniks 1 Opoczno 3 0 21:66

Grupa B – Blokers 1 Łódź – BTS AS 1 Bełchatów 2:0 (11:5, 11:7)
(Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz, Kamil Bartos – Szymon Serwa, Radosław Goliński, Błażej Miara)

Grupa B – Top Spin 2 Wójcin – Green Energia Polska 2 Kleczew 2:0 (11:2, 11:7)
(Mariusz Koćmin, Michał Molin, Kamil Ruś – Dawid Strugarek, Mariusz Zimnowoda)

Końcowa tabela grupy B
1. Blokers 1 Łódź 3 9 66:30 – awans
2. BTS AS 1 Bełchatów 3 5 61:52 – awans
3. Top Spin 2 Wójcin 3 4 55:58
4. Green Energia Polska 2 Kleczew 3 0 24:66

Grupa C – GKS Team Bełchatów – Blokers 4 Łódź – 2:0 – walkower, kontuzja Michała Sajewicza
(Jacek Berensztajn, Marcel Bartosiak – Michał Sajewicz, Maciej Tokarek)

Grupa C – TM Tomaszów Mazowiecki – Feniks 2 Opoczno 2:0 (11:1, 11:4)
(Marcin Pogorzała, Wiktor Żytek – Daniel Kotfin, Piotr Marszałek)

Końcowa tabela grupy C
1. GKS Team Bełchatów 3 9 66:18 – awans
2. TM Tomaszów Mazowiecki 3 5 63:51 – awans
3. Blokers 4 Łódź 3 3 46:56
4. Feniks 2 Opoczno 3 0 16:66

Grupa D – Blokers 3 Łódź – Soccer Team Bełchatów 1:2 (6:11, 11:9, 8:11)
(Mateusz Spochaczyk, Marcin Łagiewski – Jacek Popek, Kamil Sadziński, Grzegorz Fonfara)

Grupa D – Green Energia Polska 1 Kleczew – Bryza Sztutowo 2:1 (9:11, 11:8, 11:9)
(Rafał Czapski, Bartosz Targas – Radosław Szmidt, Maciej Łosiński)

Tabela grupy D
1. Soccer Team Bełchatów 3 8 75:46
2. Blokers 3 Łódź 3 6 69:52
3. Green Energia Polska 1 Kleczew 3 2 57:72
4. Bryza Sztutowo 3 1 44:75

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments