Memoriałowy triumf Mebli Korona Łask

Meble Korona Łask zwycięzcą piłkarskiego memoriału Czesława Mirosa, który z udziałem 16 drużyn rozegrano w Łasku. Drużyna z Łasku w finale pokonała Ol-Trans Leśmierz 4:0. Trzecie miejsce zajął zespół Szyszka Kolumna, a czwarte MULKS Łask.

Na ćwierćfinale swój udział w mistrzostwach zakończył ubiegłoroczny zwycięzca. Miros Team po zaciętym boju przegrał z MULKS Łask 0:1. W pierwszej rundzie fazy pucharowej odpadły również: LKS Kwiatkowice, LKS Rosanów oraz LUKS Bałucz.

Najlepszym graczem turnieju wybrany został Artur Górzawski (Szyszka Kolumna), najlepszym strzelcem turnieju Mateusz Olczak (Ol-Trans Leśmierz), a najlepszym bramkarzem Krystian Klewin (MULKS Łask). Puchar Fair Play przypadł w udziale drużynie z Leśmierza.