AKTUALNOŚCI
Deka i Gambka odchodzą z Paradyża

Sprawdziły się wcześniejsze spekulacje i wiadomo już na pewno, że Mateusz Deka i Bartłomiej Gambka odejdą z KS Paradyż. Obaj zawodnicy wzmocnią lidera piotrkowskiej klasy okręgowej Ceramikę Opoczno. Mistrz jesieni IV ligi łódzkiej przygląda się natomiast młodemu zawodnikowi z IV ligi świętokrzyskiej.


tomadex wszystko dla kibica

Deka i Gambka porozumieli się już z nowym klubem i w najbliższych dniach mają zostać oficjalnie nowymi graczami Ceramiki. To nie koniec osłabień zespołu z Paradyża. Wiosną na czwartoligowych boiskach nie zagrają: Krzysztof Łukasik i Maciej Witczak, którzy pod koniec ubiegłego roku poddali się operacji kolana.

W związku z odejściem golkipera i kontuzji innych zawodników KS Paradyż poszukuje bramkarza i pomocnika. – Po odejściu Mateusza Deki musimy rozglądać się za nowym bramkarzem. Urazy i operacje pomocników również spowodowały to, że poszukujemy gracza do tej formacji – powiedział Zbigniew Podsiebierski, trener KS Paradyż.

Mistrz jesieni jak na razie przygląda się jednemu nowemu zawodnikowi. Z klubem trenuje 19-letni Krystian Kos z Neptuna Końskie (IV liga świętokrzyska).

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rks
8 lat temu

Bartek chcieli w Radomiaku ale odpuścił a szkoda by się rozwijał.

ksc
8 lat temu

Bartek Gambka super transfer cery! Cera idzie na awans!
CERA PANY!

Ja
8 lat temu

Bartek gambka bardzo duże wzmocnienie. Chłopak spokojnie na 3 lige

qq
8 lat temu

Zle się dzieje w Paradyżu spadek pewny z 1 go miejsca a szkoda trener.