Lechia wygrała z Górnikiem Wałbrzych

Przebywająca na zgrupowaniu w Nowej Rudzie Lechia Tomaszów wygrała w sparingowym spotkaniu z Górnikiem Wałbrzych (III liga dolnośląsko-lubuska) 3:1 (2:0). Już do przerwy zespół Dariusza Rogulskiego prowadził różnicą dwóch trafień. Jedynego gola tomaszowianie stracili pod koniec spotkania, przy stanie 3:0.

Prowadzenie w 10. minucie uzyskał dla Lechii Jakub Rozwandowicz. Niecały kwadrans później do bramki Górnika Wałbrzych trafił jego brat Maksymilian. Wynik 2:0 utrzymał się do przerwy. Kwadrans po wznowieniu gry na 3:0 podwyższył Paweł Baraniak. W końcówce spotkania drużyna z Wałbrzycha strzeliła honorowego gola i mecz zakończył się wygraną wicelidera III ligi łódzko-mazowieckiej 3:1. 27 stycznia Lechia zmierzy się sparingowo z innym zespołem z trzeciej ligi dolnośląsko-lubuskiej – Lechią Dzierżoniów.

Lechia Tomaszów – Górnik Wałbrzych 3:1 (2:0)
Bramki dla Lechii: Jakub Rozwandowicz 10, Maksymilian Rozwandowicz 23, Paweł Baraniak 60

Lechia (I połowa): Grejber – Bąkowicz, Magdoń, Cyran, Rejmak – Kolasa, Szymczak, Maksymilian Rozwandowicz, Mirecki – Jakub Rozwandowicz, Zięba.
(II połowa): Milczarek – Król, Cyran, Matuszczyk, Rejmak – Przedbora (70′ Pełka), Cieślik (80′ Maksymilian Rozwandowicz), Żerek, Łazowski – Baraniak, Jardel