AKTUALNOŚCI
Dzwonnik przeciwny przekazaniu tradycji

Niedawno powstały KSS Concordia Piotrków chciałby zostać kontynuatorem tradycji powstałej w 1909 roku Concordii, która kilkanaście tygodni temu została skreślona z listy członków ŁZPN. Okazuje się jednak, że Dariusz Dzwonnik (prezes Concordii) nie chce słyszeć o przekazaniu tradycji.


tomadex wszystko dla kibica

Po raz pierwszy w ponad stuletniej historii klubu zespół seniorów wycofany został z rozgrywek (wiosna 2015 roku), a kilka miesięcy temu ze względu na to, że żadna drużyna Concordii nie uczestniczyła w rozgrywkach zasłużony klub skreślony został z listy członków ŁZPN. Stąd też deklaracja działaczy nowej Concordii (KSS Concordia) o chęci reaktywowania drużyny seniorskiej, która miałaby zagrać w rozgrywkach sezonu 2016/17 w klasie B. – Panowie Lech Świstak i Marek Markowski przyczynili się do skreślenia KS Concordia z listy członków Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, więc nie mogą kontynuować tradycji klubu, którego jestem prezesem – powiedział krótko Dariusz Dzwonnik, prezes KS Concordia Piotrków dla portalu epiotrkow.pl.

Działacze KSS Concordia już wcześniej zapowiedzieli, że nowy klub grał będzie bez tradycyjnego herbu i logo, a w najbliższą niedzielę organizuje turniej dla dziewięciolatków. Wezmą w nim udział: Start Niechcice, Szczerbiec Wolbórz, Włókniarz Moszczenica i KSS Concordia. Początek o godzinie 12:00 w piotrkowskiej Hali Relax.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
G11
8 lat temu

Dariusz Dzwonnik nie ma za grosz honoru i dobrego wychowania, z butów wylewa się cwaniactwo, ja nie mam inni też nie będą mieć, żal żal żal

ono
8 lat temu

Nawet tytuuje sie prezesem klubu który już nie istnieje ale zawziety

kolo
8 lat temu

Dzwonnik to nic nie ma do gadania tak samo bylo w Widzewie

Kobi
8 lat temu

A przecież prezesunio mówił ze przekaże klub za symboliczne 1 zł.