AKTUALNOŚCI
Mazovia wysłała pismo do Urzędu Miasta

Zarząd czwartoligowej Mazovii Rawa Mazowiecka złożył do Urzędu Miasta Rawy Mazowieckiej specjalne pismo z prośbą o wyjaśnienie decyzji odnośnie przyznania dotacji na 2016 rok. Klub czeka na odpowiedź ze strony magistratu. Zdaniem działaczy dotacja jest zbyt niska i nie gwarantuje utrzymania wszystkich grup rozgrywkowych.


 

Włodarze miasta przyznali Mazovii dokładnie 103 tysiące złotych na wsparcie zadań publicznych w zakresie upowszechnienia kultury fizycznej i sportu organizacji szkolenia w rawskich klubach sportowych dla dzieci i młodzieży objętej systemem współzawodnictwa sportowego.

Źródło: rksmazovia.pl

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
rawkapłynie
8 lat temu

Trudno się wypowiedzieć, bo żaden działacz nie zająknął się w temacie ilu to młodych ludi trenuje piłkę nożną w Mazovii i czy rodzice opłacają treningi. Z drugiej strony klub pingponga dostał 90 tys., czyli o 13 tys. mniej od piłkarzy. Niestety, i tutaj nie wiem, ilu to młodych odbijaczy piłeczki trenuje ten sport. Różnica przy kosztach wydaje się nieporównywalnie negatywna z punktu widzenia piłkarzy, ale… No właśnie. W Rawie trwa konkurs w miejscowej gazecie na najpopularniejszego sportowca w okolicy. Piłkarzy Mazovii ciężko tam dostrzec, ale pingpongiści, owszem. I to młodzi, którzy na lokalnym (wojewódzkim i nie tylko) rynku odnieśli już… Czytaj więcej »