Krzysztof Łazowski dał zwycięstwo

Kolejny udany mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Lechii Tomaszów (III liga łódzko-mazowiecka). Wicemistrz jesieni wygrał na wyjeździe z drugoligowym Radomiakiem Radom 2:1 (1:0). Zwycięstwo tomaszowianom zapewnił Krzysztof Łazowski, który decydującego gola strzelił w ostatniej minucie gry.

Mecz rozpoczął się dla przyjezdnych znakomicie. Już w 4. minucie Marcin Mirecki wykorzystał złe ustawienie golkipera i technicznym strzałem przelobował bramkarza, umieszczając piłkę w siatce. Spotkanie było bardzo szybkie i dynamiczne. Trudno było wskazać faworyta tej konfrontacji. Pojedynek był wyrównany i obie ekipy miały swoje szanse podbramkowe. Pierwsza odsłona zakończyła się skromnym prowadzeniem gości.

Po przerwie rywale zdołali wyrównać. W 55. minucie Patryka Grejbera pokonał Krzysztof Ropski. Od tego momentu optyczna przewaga należała do Lechii jednak bardzo długo tomaszowianie nie potrafili tego wykorzystać. Dopiero w 90. minucie, w jednej z ostatnich akcji meczu, zwycięskiego gola strzelił Krzysztof Łazowski. Chwilę później arbiter odgwizdał zakończenie spotkania.

Radomiak Radom – Lechia Tomaszów 1:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Ropski 55 – Marcin Mirecki 4, Krzysztof Łazowski 90

Lechia: Przybylski (46′ Grejber) – Bąkowicz (46′ Król), Magdoń (46′ Cyran), Matuszczyk, M. Milczarek (60′ Bąkowicz) – Kolasa (60′ Przedbora), Misik (46′ Maksymilian Rozwandowicz), Szymczyk (60′ Cieślik), Mirecki (60′ Łazowski) – Zięba (46′ Jardel Cruz), Jakub Rozwandowicz.