Osiem bramek RKS Mechanika Radomsko

Wysokim zwycięstwem zakończyło się kolejne spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej IV ligi RKS Mechanika Radomsko. Radomszczanie pokonali na własnym boisku MULKS Łask (II grupa sieradzkiej klasy A) aż 8:0. Gospodarze już po pierwszej połowie rozstrzygnęli losy pojedynku na własną korzyść strzelając rywalom pięć bramek.

Różnica klas dzieląca obie ekipy była bardzo widoczna. RKS Mechanik od samego początku narzucił swój styl gry i z minuty na minutę konsekwentnie punktował przyjezdnych. Piłkarze z Łasku mieli problemy z przeprowadzaniem akcji podbramkowych. To radomszczanie co chwila stwarzali zagrożenie. Wynik w 22. minucie otworzył Tomasz Walioszczyk. Chwilę później do siatki rywali trafił Krystian Piasecki. Obaj piłkarze jeszcze przed przerwą ponownie wpisali się na listę strzelców, a piąta bramkę w 38. minucie strzelił Marek Michalski.

Druga połowa praktycznie niczym nie różniła się od pierwszej. Zdecydowana przewagę posiadał RKS Mechanik, a oprócz hat-tricka, którego skompletowali: Walioszczyk i Piasecki, swoją cegiełkę dołożył jeszcze Jakub Iskrzyński. Radomszczanie wysoko pokonali rywali i spokojnie mogą myśleć już o kolejnym meczu kontrolnym. W niedzielę RKS Mechanik zmierzy się w Żytnie z miejscową Victorią.

RKS Mechanik Radomsko – MULKS Łask 8:0 (5:0)
Tomasz Walioszczyk 22, 33-karny, 80, Krystian Piasecki 27, 29, 61, Marek Michalski 38, Jakub Iskrzyński 72

RKS Mechanik: Dawid – Perliński, Nowak, Kolba, Kowalski – Piasecki, Szymczak, Krawczykowski, Grabarczyk – Walioszczyk, Michalski, na zmiany wchodzili: Rudak – Jarosiński, Iskrzyński.