AKTUALNOŚCI
Warta Sieradz ma wreszcie okazałą siedzibę

Przed sobotnim meczem III ligi Warty Sieradz z Termami Nerem Poddębice (początek o 15:00) odbędzie się otwarcie wyremontowanej siedziby sieradzkiego klubu. Po kapitalnym remoncie Warta zyskała siedzibę z prawdziwego zdarzenia. Jest nawet sala konferencyjna, z której widać płytę boiska. Klub ma też nowe meble, które podarował Feliks Szwed, właściciel salonu meblowego i sympatyk Warty.


keeza komplety sportowe

Remont przeprowadziła natomiast firma Piotra Haraszkiewicza, byłego prezesa Warty i członka zarządu klubu. Największe zasługi w doprowadzeniu prac do końca ma jednak Tomasz Jóźwik, prezes sieradzkiego klubu.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
inny rodzic
8 lat temu

W klubie jestem już długo i czy zespół był w III lidze czy teraz w okręgówce wizerunek jest ten sam, czyli jest taki jak go sami kreujemy. 90 % rodziców także w mojej grupie twierdzi że seniorzy w ogóle nie są potrzebni bo zabierają kasę dzieciom. Co do zarządu to ja nic nie mam, dzieciaki mają gdzie grać i się rozwijać, jest ktoś kto chce się tym zajmować i chwała mu za to .

Do innego rodzica
8 lat temu

Najlepiej zapytaj trenerów jakie mają zaległości. Odnośnie sprzętu masz rację zostaje do własnej dyspozycji. Ale nie zaprzeczysz że wizerunek WSK-u jest fatalny po nieudolnych działaniach zarządu i spadku drużyny z III ligi, zebraniu w ostatniej chwili kilku chłopaków z okolic Wielunia i zgłoszeniu drużyny do rozgrywek klasy okręgowej.

Inny rodzic
8 lat temu

Trenerzy jakby mieli ogromne zaległości to by nie pracowali i nie garneli się tak chętnie do klubu. Jak ja przyprowadziłem dzieciaka to w klubie było tylko pięć grup młodzieżowych, teraz jest 11. A składki dzisiaj są wszędzie, mamy je do własnej dyspozycji, sprzęt zostaje nasz i wątpię żeby klub było stać na etat dla kogokolwiek, jeżeli ci to nie odpowiada zmień klub, albo zostań nowym działaczem WKS. Pozdrawiam.

Rodzic
8 lat temu

Podobnie jest w sąsiednim Wieluniu. Drużyna seniorów męczy się w okręgówce a prezes jak wieść gminna niesie ponoć na etacie. Trenerzy drużyn juniorskich mają ogromne zaległości w wypłacie wynagrodzeń. Rodzice ponoszą koszty zakupu stroi i dresów oraz ponoszą koszty wynajmu obiektów na MOSI-rze w Wieluniu. WSTYD DZIAŁACZE WKS.

nel
8 lat temu

Szanowny Zarządzie Warty Sieradz , czy to nie herezja kiedy pierwsza drużyna i zarząd pławi się w luksusach a drużyna rocznika 1999 występująca w lidze makroregionalnej ( dziś gra mecz w Białymstoku ) musi płacić za koszulki z logiem Warty aby w nich występować w meczach ligowych .
Na pewno wasza radość i duma będzie wielka kiedy po godzinie 14 otrzymacie informacje o wyniku meczy , mam nadzieje że wygrają do to im się należy po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczego . Życzę Warcie senior wygrania meczu z Nerem w przeciwnym razie witamy w czwartej lidze .