Warta nie dała rady Błękitnym Raciąż

Nie udało się Warcie Działoszyn dopisać do swojego dorobku cennych trzech punktów. Podopieczni trenera Grzegorza Bodnara przegrali na własnym boisku w spotkaniu 24. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z Błękitnymi Raciąż 2:5 (1:1). Działoszynianie w pierwszej połowie zagrali bardzo dobrze, ale w drugiej oddali inicjatywę rywalom i z boiska zeszli pokonani.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 16. minucie prowadzenie Warcie dał Dominik Cukiernik. Niestety kilka minut później w wyniku kontuzji plac gry musiał opuścić Daniel Lisowski, którego zastąpił Jakub Nagielski. Gospodarze mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale byli nieskuteczni. Natomiast goście z Raciąża odpowiedzieli tuż przed przerwą po trafieniu Kamila Majkowskiego.

Drugą część meczu przyjezdni rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już w 49. minucie Andrzeja Cieślaka zdołał pokonać Tomasz Kamiński. Warta się tym nie załamała i w 63. minucie doprowadziła do wyrównania za sprawą Cukiernika. Niestety chwilę później do siatki Warty piłkę posłał Adrian Bieńkowski. Goście poszli za ciosem i całkowicie rozstrzelali gospodarzy. Najpierw w 72. minucie rzut karny pewnie wykorzystał Majkowski, a końcowy rezultat w 90. minucie ustalił Bieńkowski.

Warta Działoszyn – Błękitni Raciąż 2:5 (1:1)
Bramki: Dominik Cukiernik 16, 63 – Kamil Majkowski 44, 72-karny, Tomasz Kamiński 49, Adrian Bieńkowski 67, 90

Warta: Cieślak – Bartoszek, Stępień, Lisowski (26′ Nagielski), Majchrowski – Zawieja (62′ Kukulski), Stasiak (77′ D. Stolarczyk), Marchewka, Porochnicki (52′ Nowacki) – Kurpiewski, Cukiernik.