Trwa niemoc beniaminka z Poddębic

Nie udało się podopiecznym trenera Tomasza Muchińskiego (na zdjęciu) sprawić niespodzianki i wrócić z Radomia ze zdobyczą punktową. Termy Ner Poddębice po dobrym początku meczu przegrały na wyjeździe z Bronią Radom 0:3 (0:1) w spotkaniu 24. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. To kolejne przegrane spotkanie outsidera tabeli.

Pierwsze dziesięć minut pojedynku było bardzo wyrównane, a obie ekipy z poświęceniem walczyły o każdą piłkę. Ner sprawiał bardzo dobre wrażenie grając ofensywnie. Niestety po rozegranym rzucie rożnym gospodarze przejęli piłkę, a po szybkiej kontrze sam na sam z Michałem Chachułą wyszedł Dominik Leśniewski i nie dał golkiperowi żadnych szans. Ta strata wyraźnie podcięła skrzydła podopiecznym trenera Tomasza Muchińskiego.

Druga połowa rozpoczęła się dla przyjezdnych fatalnie. W 50. minucie na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Piotr Nowosielski. Od tego momentu Broń starała się kontrolować grę i większość akcji toczyła się głównie w środku pola. Ner nie potrafił stworzyć większego zagrożenia pod bramką rywali. W 68. minucie Chachuła dopuścił się faulu w polu karnym i arbiter ponownie wskazał na jedenasty metr. Ponownie do piłki podszedł Nowosielski i pewnie umieścił piłkę w siatce. Chwilę później bramkarz Term Neru świetnie obronił strzał Kamila Czarneckiego. Ostatni kwadrans to zdecydowana przewaga Broni. Radomianie co chwila stwarzali groźne sytuacje, ale ostatecznie więcej goli już nie padło.

Broń Radom – Termy Ner Poddębice 3:0 (1:0)
Bramki: Dominik Leśniewski 22, Piotr Nowosielski 50-karny, 68-karny

Termy Ner: Chachuła – Filipiak ż, Gniadzik, Kobiera ż, Jarczewski – Pabjańczyk, Skupiński ż (55’ Różycki), Paluch (46’ Przybylski), Kania – Okoński (70’ Owczarek) , Konieczny.