AKTUALNOŚCI
W Łodzi pachnie Ekstraligą

Sześć kolejek do końca i sześć punktów przewagi nad Pragą Warszawa. Piłkarki UKS SMS Łódź są coraz bliżej historycznego awansu do Ekstraligi. Wiosną wygrały wszystkie mecze, nie tracąc w nich nawet jednego gola. Same strzeliły natomiast aż czternaście. W minioną niedzielę okazały się lepsze na wyjeździe od KS Raszyn.


keeza komplety sportowe

Chwała dziewczynom, że nie załamują się sytuacją kadrową. Mamy plagę kontuzji, ale nie znajduje to na szczęście odzwierciedlenia w wynikach. Pokonały w niedzielę KS Raszyn 3:0, a bramki zdobyły Martyna Wiankowska, Natalia Jedlińska i Kinga Kurek – mówi prezes UKS SMS Janusz Matusiak.

Łodzianki w dwunastu meczach zgromadziły aż 34 punkty i tylko kataklizm może pozbawić ich awansu. Praga Warszawa ma 28 punktów, a w 16. kolejce przyjeżdża do Łodzi (14/15 maja).

Podopieczne Marka Chojnackiego w najbliższym spotkaniu ligowym grają przed własną publicznością z ósmą w tabeli Victorią Sianów. Mecz odbędzie się w sobotę (23 kwietnia) o 11:00. Wcześniej łodzianki zagrają półfinał Pucharu Polski. Do Łodzi przyjedzie Medyk Konin, a spotkanie rozegrane zostanie jutro (środa – 20 kwietnia) o 13:00.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments