AKTUALNOŚCI
Las Vegas wraca do Widzewa

RTS Widzew Łódź odnowił relacje z byłym partnerem, który wspierał klub kilka lat temu. Chodzi o firmę Las Vegas z Tomaszowa Mazowieckiego. Nowy sponsor ma być zaprezentowany wszystkim podczas najbliższego meczu łodzian na obiekcie SMS przy ulicy Milionowej w niedzielę 8 maja o godzinie 17:00 z Orłem Nieborów.


tomadex wszystko dla kibica

Tomaszowska firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski i od kilku sezonów wspiera trzecioligową Lechię Tomaszów. Najbardziej znaną twarzą reklamową sponsora był swojego czasu bokser Tomasz Adamek.

Las Vegas postanowił odnowić relację z odradzającym się klubem, a współpraca będzie widoczna już od niedzieli, kiedy wokół stadionu przy ulicy Milionowej zawisną reklamy firmy produkującej między innymi napoje dla sportowców.

Źródło: widzewtomy.net

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ta jasne
7 lat temu

jak odnowił? Chyba rozpoczął. Przecież tamtego Widzewa już nie ma .Teraz jest inny klub ,ktoś sobie poprostu nazwał tak samo . No chyba że to ten sam widzew to w takim razie jeśli jest kontynuacja historii to i kontynuacja spłacania długów powinna być .To jak to w końcu jest? heheh

Yapa
7 lat temu

Żenada. Kilka lat temu weszli w ŁKS, a teraz wracają do Łodzi, tylko na drugą stronę. Szkoda Lechii.

kolo
7 lat temu

W łodzi nie ma firmy która by zasponsorowała widzew ,szkoda Lechii bo tam pewnie piłka już się skończy

kibic
7 lat temu

Co to za miasto…?…Las Vegas.