AKTUALNOŚCI
Krzysztof Wojtczak trenerem LKS Rosanów

Krzysztof Wojtczak został nowym trenerem czwartoligowego LKS Rosanów. Szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku trenera Marcina Herskiego, który po sobotniej wyjazdowej porażce rosanowian z RKS Mechanikiem Radomsko zrezygnował z dalszego prowadzenia zespołu. Zadaniem nowego trenera będzie utrzymanie drużyny w IV lidze łódzkiej.


tomadex wszystko dla kibica

Nie ma co ukrywać, że utrzymanie to był cel minimum dla klubu z powiatu zgierskiego. LKS Rosanów rundę jesienną mógł zaliczyć do udanych, a wiosną miał walczyć o górną połówkę tabeli. Tymczasem w siedmiu ostatnich meczach rosanowianie zdobyli tylko jeden punkt i spadli na piętnaste miejsce w tabeli.

Nowy szkoleniowiec Krzysztof Wojtczak pracował wcześniej z grupami młodzieżowymi LKS. Zarząd klubu na dziewięć kolejek przed końcem sezonu postanowił nie szukać na siłę innego trenera. Wojtczak będzie prowadził Rosanów do końca rundy wiosennej. To od wyników jego pracy będzie zależeć jego dalsza przyszłość w roli szkoleniowca seniorskiej drużyny.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Goląbeczek
7 lat temu

A może prezes pójdzie po rozum do głowy i zajmie się swoimi gołębimi.Bo na tym się zna doskonale w przeciwieństwie do prowadzenia klubu.byłem w tym klubie i żałuję każdej sekundy spędzonej w nim.Pozdrawiam

kibic
7 lat temu

hehe aż dziwne że po Szczepaniaka nie zadzwonili ten za każdym razem ratował seniorów Rosanowa jak już byli pod kreską

Master
7 lat temu

Nawet jesli to jest tymczasowy trener to on sie do niczego nie nadaje. Opiekun i tyle