AKTUALNOŚCI
Trójka odsuniętych graczy w Sokole

Dzięki niedzielnej wygranej ŁKS na trzy kolejki przed końcem Sokół Aleksandrów zajmuje drugie miejsce w tabeli III ligi łódzko-mazowieckiej i traci do lidera Polonii Warszawa zaledwie jeden punkt. Podopieczni Michała Bistuły (na zdjęciu) znów uwierzyli w możliwość wygrania ligi. Tymczasem od składu wicelidera odsuniętych zostało trzech piłkarzy.


 

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy wynika, że w Sokole zdecydowano o odsunięciu doświadczonych: Michała Łabędzkiego, Piotra Klepczarka i Krzysztofa Nykiela. Są to jednak informacje niepotwierdzone gdyż od kilku dni ciężko uzyskać jakąkolwiek wiadomość od osób związanych z Sokołem. Nie odbierają telefonów.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mario
7 lat temu

Oczywiscie to tylko przypuszczenia,ale mam wrażenie,że chodzi o ustawianie meczy SOKOŁA,by nie awansowali,a goniłby ich łks.Lis ty wieszczy to prawda!

józef
7 lat temu

Klepczarek jest po operacji.A od kilku dni po Aleksie chodzi plota ,ze dwaj pozostali(Byli ligowcy) zostali wywaleni

fan
7 lat temu

Do Henka Bistuly trzeba zadzwonic on wie wszystko. Dobrze ze teraz nie bedzie przerwy swiatecznej bo pewnie by byli wystawieni na liste transferowa z adnotacja ze jest promocjana nich jak to kiedys bylo w jednym ze Zgierskich klubow 🙂