AKTUALNOŚCI
Falstart Grembacha w Euro Winners Cup

Od porażki rywalizację we włoskiej Catanii w Euro Winners Cup 2016 (odpowiednik piłkarskiej Ligi Mistrzów) rozpoczęli zawodnicy Grembacha Łódź. Plażowi Mistrzowie Polski przegrali 1:2 z Mistrzem Rosji Lokomotiwem Moskwa. Łodzianie mogą mówić o sporym pechu ponieważ nie wykorzystali kilku świetnych okazji na zdobycie bramki.


 

Turniej rozpoczął się w poniedziałek. Na pierwszy ogień zawodnicy Grembacha musieli zmierzyć się z jednym z głównych faworytów Euro Winners Cup. Lokomotiw w 2013 podczas pierwszej edycji sięgnął po tytuł, a rok temu stanął na najniższym stopniu podium. Minimalna porażka łodzian pozostawia spory niedosyt ze względu na trzy poprzeczki i dwa słupki, po których nie udało się posłać piłki do siatki. Mimo wszystko Grembach pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

W drugim meczu grupy F turecki Antalayaspor BSC wygrał 6:3 z litewskim BSC Igol. To właśnie Litwini będą kolejnymi rywalami polskiej drużyny. Mecz odbędzie się we wtorek 24 maja. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:45.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments