AKTUALNOŚCI
Kurzawa nowym trenerem Andrespolii

Witold Kurzawa został nowym trenerem czwartoligowego beniaminka Andrespolii Wiśniowa Góra. Szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku Tomasza Karasińskiego. Powodem podjęcia takiej decyzji była słaba seria wyników osiąganych przez zespół w ostatnich spotkaniach. Kurzawa po raz pierwszy poprowadzi drużynę z Wiśniowej Góry już w środę 25 maja w wyjazdowym meczu z Mechanikiem.


 

Piłkarze z Wiśniowej Góry nie potrafią wygrać od siedmiu kolejek. Ostatnie zwycięstwo Andrespolia odniosła 20 kwietnia, kiedy pokonała na własnym boisku Stal Głowno 2:1. Od tego momentu wiśniowogórzanie zremisowali jedynie z LKS Rosanów, Jutrzenką Warta i Włókniarzem Zelów ponosząc trzy porażki. Czarę goryczy przelał remis w ostatniej kolejce z sąsiadującym w tabeli MKP-Borutą Zgierz. Tomasz Karasiński objął stery klubu w sezonie 2013/2014. Pod jego wodzą zespół wywalczył historyczny awans do IV ligi łódzkiej.

Nowy trener to nie jedyna zmiana jaka zaszła ostatnio w Wiśniowej Górze. Andrespolia w ostatni weekend w meczu z MKP-Borutą wystąpiła w nowych trykotach Keezy przygotowanych specjalnie przez firmę Tomadex. Stroje ufundował sponsor Blue Medical.

Początek środowego meczu wiśniowogórzan z RKS Mechanikiem Radomsko zaplanowano na godzinę 18:00.

 

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
7 lat temu

Nie wykorzystał bo do tanga trzeba dwojga

buncio
7 lat temu

Zmiana była potrzebna:)
poprzedni trener nie wykorzystywał potencjału drużyny

Kierowca bombowca
7 lat temu

Wedle informacji na stronie ŁZPN Kurzawa ma licencję PZPN B 000004110 // 33/2014 http://www.lzpn.org/aktualnosci-artykuly-do-przypisania/licencje-trenerskie/licencje-trenerskie-g-k/ Być może coś się zmieniło i może Kurzawa robi PZPN A. Nie wiem! Jak nie to Andrespolia zawsze może wpisać jakiegoś słupa. Np. kiedyś w Nerze piłkarzy trenował Obarek, a do sprawozdania jako pierwszy trener był wpisywany Ignaczak, bo miał właściwe papiery.

vspeed
7 lat temu

Wątpie !? W ŁZPN brak licencji nie jest problemem.

Chętny
7 lat temu

Czy Kurzawa ma licencję trenera aby móc zajmować się drużynom na tym szczeblu rozgrywkowym?