Godne pożegnanie Term Neru z III ligą

Termy Ner Poddębice godnie pożegnały się z III ligą łódzko-mazowiecką. Beniaminek wygrał w spotkaniu ostatniej 34. kolejki z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 3:1 (0:1). Podopieczni trenera Witolda Obarka mimo wygranej zakończyli rozgrywki na ostatniej osiemnastej pozycji w ligowej tabeli.

Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że Ner sięgnie po trzy punkty. Poddębiczanie przegrywali bowiem od 19. minuty po bramce Macieja Wilanowskiego. Gospodarze losy spotkania zdołali odwrócić dopiero po zmianie stron, a dokładnie w 57. minucie, kiedy wyrównującego gola zdobył Joachim Pabjańczyk. Od tego momentu Ner nabrał wiatru w żagle i poszedł za ciosem. Kilka minut później ponownie na listę strzelców wpisał się Pabjańczyk., a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry końcowy wynik ustalił Mikołaj Rogalewicz.

Termy Ner Poddębice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1 (0:1)
Bramki: Joachim Pabjańczyk 57, 64, Mikołaj Rogalewicz 90+3 – Maciej Wilanowski 19

Termy Ner: Chachuła – Gniadzik, Kobiera ż, Konieczny, Salwin (75′ Przybylski) – Jarczewski, Pabjańczyk, Sesay (90′ Rogalewicz), Kania (60′ Nowak) – Owczarek ż , Skupiński ż.