AKTUALNOŚCI
Zbliża się Soccer Kids Cup 2016

W najbliższą sobotę (25 czerwca ) na naturalnych boiskach kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Domaniewicach odbędzie się turniej dla chłopców z rocznika 2008 Soccer Kids Cup pod patronatem Macieja Rybusa. Patronat medialny nad imprezą będzie sprawował nasz portal, który przeprowadzi relację na żywo mecz po meczu.


tomadex wszystko dla kibica

W imprezie weźmie udział dziesięć zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie A oprócz drużyny gospodarzy Soccer Kids zagrają: Polonia Warszawa, Wisła II Płock, Feniks PSA Łódź i UKS Gmina Rozprza. W grupie B zmierzą się: Wisła Płock, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ChKS Łódź, Stal Głowno i Warta Sieradz.

Piłkarskie zmagania rozpoczną się o godzinie 9:00 i toczyć się będą jednoczenie na dwóch boiskach. Turniej rozgrywany będzie systemem ligowym w dwóch grupach liczących po pięć drużyn. Oficjalna klasyfikacja nie będzie prowadzona. Po zakończeniu rozgrywek grupowych, drużyny z miejsc 1-2 + zespół z lepszym bilansem jako trzeci zespół w danej grupie awansują do Ligi Mistrzów, a drużyny z miejsc 4-5 + zespół z gorszym bilansem jako trzeci w swojej grupie zagrają w Lidze Europy. Następnie zostaną rozegrane mecze w grupach LM i LE. W tej fazie turnieju nie będzie prowadzona oficjalna klasyfikacja.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kibi
7 lat temu

Feniks PSA Łódź – poprawna nazwa drużyny. Proszę o poprawę.