Cukiernik dał wygraną Zjednoczonym

Od wygranej rozpoczęli nowy sezon w IV lidze łódzkiej Zjednoczeni Gmina Bełchatów. Rewelacja poprzedniego sezonu pokonała przed własną publicznością Polonię Piotrków 1:0 (1:0) po trafieniu Dominika Cukiernika. Nowy gracz Zjednoczonych trafił do bramki w 36. minucie. Tuż przed przerwą rzutu karnego nie wykorzystał Konrad Niedzielski.

Pierwsze trzydzieści minut należało nieoczekiwanie do Polonii. Podopieczni Aleksandara Majicia stworzyli dwie znakomite sytuacje do zdobycia bramki. Nie wykorzystali ich jednak Eryk Sulikowski i Adrian Malicki. Zemściło się to na przyjezdnych w 36. minucie. Filipa Błażejewskiego pokonał wtedy Dominik Cukiernik. Tuż przed przerwą w polu karnym faulowany był Konrad Niedzielski. Chwilę później sam poszkodowany ustawił piłkę na jedenastym metrze i przegrał pojedynek z Błażejewskim.

Grająca ambitnie Polonia nie rezygnowała w drugiej połowie z walki i była bliska doprowadzenia do wyrównania. Malicki przegrał jednak ponownie pojedynek z golkiperem Zjednoczonych Wiktorem Baranowskim. Gospodarze dowieźli korzystny wynik do ostatniego gwizdka i po zakończonym meczu cieszyli się ze zdobycia trzech punktów.

Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Polonia Piotrków 1:0 (1:0)