CLJ: Czarna sobota naszych drużyn

Żadnej z drużyn z województwa łódzkiego nie udało się zdobyć punktów w meczach 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów (grupa wschodnia). Przed własną publicznością przegrały GKS Bełchatów i UKS SMS Łódź, a wyjazdowej porażki doznał ŁKS Łódź.

Najwcześniej na boisku zameldowali się piłkarze ŁKS Łódź. Grali w Białej Podlaskiej z miejscowym TOP 54. Do przerwy wszystko przebiegało po myśli łodzian, którzy prowadzili 1:0. W drugiej połowie stracili jednak dwa gole i przegrali 1:2. UKS SMS Łódź uległ Progresowi Kraków 0:3 (0:1), zaś GKS Bełchatów uległ Resovii Rzeszów 0:1 (0:0).

Za tydzień, w 3. kolejce spotkań, ŁKS Łódź podejmie Stal Mielec (sobota – 20 sierpnia, 16:00). GKS Bełchatów zagra w Lublinie z Motorem, a UKS SMS w Rzeszowie z Resovią.