Okazała inauguracja Błysku Aleksandrów

Błysk Aleksandrów pierwszym liderem piotrkowskiej klasy A (grupa I). Beniaminek rozgrywek w okazały sposób rozprawił się z Polonią Rokiciny. W niedzielnym meczu rozbił rywala aż 9:1 (6:1). Spotkanie było jednym z elementów gminnych dożynek, a przed meczem prezes OZPN Piotrków Stanisław Sipa wręczył puchar z okazji awansu do klasy A.

Na boisku świątecznie nie było. Zespół Marcina Koćmina od pierwszych minut zepchnął rywala do głębokiej defensywy. Już do przerwy prowadził 6:1, a w drugiej połowie dołożył trzy kolejne bramki. Bogatym łupem bramkowym podzielili się: Kamil Baryła, Grzegorz Sipa i Cezary Grabowski (po dwie bramki), Artur Makuch, Łukasz Mędrecki. Jedna z bramek była samobójcza. Polonia odpowiedziała trafieniem Jarosława Szymczyka.