Druga z rzędu ligowa wygrana Sokoła

Pod batutą trenera Piotra Kupki Sokół Aleksandrów nie przegrywa. We wtorek aleksandrowianie pokonali, na własnym boisku, Huragan Wołomin 3:0 (1:0) i była to druga z rzędu ich ligowa wygrana w III lidze (grupa I). Warto dodać, że od 25. minuty Sokół grał w osłabieniu po dyskusyjnej czerwonej kartce dla Krystiana Smolarka.

Cztery minuty wcześniej aleksandrowianie objęli prowadzenie po trafieniu Łukasza Chojeckiego. W drugiej połowie, mimo personalnego osłabienia, Sokół strzelił dwie kolejne bramki. Tuż po przerwie bramkarza z Wołomina pokonał Sebastian Kobiera, a wynik spotkania ustalił Patryk Pietrasiak. Po tym zwycięstwie Sokół awansował na dwunaste miejsce w ligowej tabeli mając w dorobku siedem punktów. Po fatalnym początku aleksandrowianie wskoczyli we właściwe tory, a w następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Sokół-Konsport Aleksandrów – Huragan Wołomin 3:0 (1:0)
Łukasz Chojecki 21, Sebastian Kobiera 47, Patryk Pietrasiak 79

Sokół: Domżał – Zasada ż, Woźniczak, Bierżyński, Golański – Pabjańczyk (90′ Rogalski), Kobiera, Marciniak (68′ Osowski), Chojecki (78′ Wrzesiński), Smolarek – Dawid Przezak (70′ Pietrasiak).
Trener: Piotr Kupka.