Jutrzenka nie utrzymała dwóch goli przewagi

Mimo prowadzenia 2:0 z KS Sand Bus Kutno piłkarze Jutrzenki Warta zeszli pokonani z boiska w meczu 7. kolejki IV ligi łódzkiej. Zespół Marka Przybyła przegrał 2:3. W końcówce pierwszej połowy kutnianie odrobili straty po trafieniach Mariusza Jakubowskiego i Rafała Serwacińskiego, a w drugiej połowie zwycięskiego gola zdobył Piotr Michalski.

W 15. minucie meczu na strzał z 20 metrów zdecydował się Oktawian Maliszewski i doświadczony golkiper gości Michał Sokołowicz musiał wyciągać piłkę z bramki. Na dziewięć minut przed końcem pierwszej połowy na 2:o prowadzenie gospodarzy podwyższył Rafał Różycki i wydawało się, że Jutrzenka ma spotkanie pod kontrolą. Nic jednak z tego. W 39. minucie uderzenie z 20 metrów Mariusza Jakubowskiego zaskoczyło Kamila Woźniaka. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Rafał Serwaciński i do szatni obie drużyny zeszły z remisem 2:2.

W drugiej połowie padła jedna bramka. Było to zwycięskie trafienie dla gości. W 60. minucie gola zdobył Piotr Michalski. W końcówce do wyrównania mógł doprowadzić Rafał Różycki, ale minimalnie chybił.

Jutrzenka Warta – KS Sand Bus Kutno 2:3 (2:2)
Bramki: Oktawian Maliszewski 15, Rafał Różycki 36 – Mariusz Jakubowski 39, Rafał Serwaciński 44, Piotr Michalski 60

Jutrzenka: Woźniak – Kosecki ż, cz, Wasilewski, Wolny, Armatys (82′ Jarecki) – Rymarski (70′ Jezierski), Graczykowski (60′ Dudek), Potocki, Maliszewski ż, Przezak (56′ Dzieran) – Rafał Różycki.
Trener: Marek Przybył

KS Sand Bus Kutno: Sokołowicz – Placek ż, Terentiew ż, Kaczor, Grzegorek – Nizioł, Jakubowski, Serwaciński, Sobczak, Płacheta (59′ Michalski) – Zagajewski.
Trener: Sławomir Ryszkiewicz

Sędziował: Dawid Jałmużna (WS Piotrków). Widzów: 150