Sokół zremisował z rezerwami Jagiellonii

Remisem 1:1 (1:0) zakończyło się spotkanie 8. kolejki III ligi (grupa I) pomiędzy Sokołem Aleksandrów Łódzki i Jagiellonią II Białystok. Prowadzenie dla aleksandrowian uzyskał w 13. minucie Łukasz Chojecki, a goście wyrównali tuż po przerwie za sprawą Dawida Polkowskiego.

Już w 7. minucie Sokół mógł objąć prowadzenie, ale Patryk Pietrasiak nie wykorzystał nieporozumienia w defensywie rezerw Jagiellonii. Sześć minut później gospodarze udokumentowali swoją przewagę, a do bramki gości trafił Łukasz Chojecki. Wydawało się, że Sokół pójdzie za ciosem, ale nieoczekiwanie oddał inicjatywę przyjezdnym. Tylko dzięki nieskuteczności piłkarzy z Białegostoku pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

Tuż po zmianie stron do wyrównania doprowadził Dawid Polkowski i jak się później okazało był to gol, który ustalił wynik meczu na 1:1. W końcówce gospodarze mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Nie udało im się jednak pokonać dobrze i ze szczęściem broniącego Krzysztofa Karpieszuka.

Sokół Aleksandrów – Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:0)
Bramka dla Sokoła: Łukasz Chojecki 13

Sokół: Domżał – Zasada, Woźniczak, Bierżyński, Golański – Wrzesiński (85′ Pabjańczyk), Kobiera, Marciniak (80′ Osowski), Chojecki, Rogalski (73′ Stępień) – Pietrasiak (73′ Przezak)