AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Kadra U-16 na mecz z Podlasiem

W rozgrywkach o Puchar imienia Kazimierza Deyny reprezentacja ŁZPN U-16 (rocznik 2001) zmierzy się z kadrą Podlaskiego ZPN. Spotkanie zostanie rozegrane we wtorek 11 października na stadionie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim. Początek zaplanowano na 13:00. Na zgrupowanie przed tym meczem trener Sławomir Kraska powołał 18 zawodników z sześciu klubów.


tomadex wszystko dla kibica

W kadrze znaleźli się: Wiktor Bieniek, Marcin Bykowski, Bartosz Eizenchart, Maciej Grudziński, Dominik Jęcek, Mateusz Jurków, Kamil Szulc, Damian Wdowiak (wszyscy UKS SMS Łódź), Mateusz Bąkowicz, Bartłomiej Lisowski, Damian Warnecki (GKS Bełchatów), Patryk Moskiewicz, Bartłomiej Orzechowski, Patryk Woźniak (AKS SMS Łódź), Patryk Bors, Mateusz Jarząbek (Ceramika Opoczno), Dariusz Gmosiński (ŁKS Łódź) i Dawid Arndt (Mazovia Tomaszów Mazowiecki).

Przedmeczowe zgrupowanie rozpocznie się w poniedziałek 10 października na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim (ulica 11 Listopada 98). Zbiórkę wyznaczono na godz. 15:30. Później rozpocznie się trening na boisku, na którym we wtorek odbędzie się spotkanie z Podlaskim ZPN.

Źródło: lzpn.org

Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Naturlich
7 lat temu

iii – przegrali – „konsultacje” obnażyły całą prawdę o smsiakach … http://lodzkifutbol.pl/archives/156507/lzpn-wygrana-i-porazka-z-podlasiem/

kruszyć beton
7 lat temu

Jakoś sukcesów w kadrze nie było a powołani są znowu, dobrze że ta burse macie bo było by cięzko

Beka
7 lat temu

A niedługo tabele ligowe będą wyglądały tak :
1. AKS SMS
2. UKS SMS
3. KKS SMS
4. LKS SMS
itd…