Gatta Active pokonała Solne Miasto

Gatta Active Zduńska Wola wygrała, w trzeciej kolejce ekstraklasy futsalu, z Solnym Miastem Wieliczka 2:0 (2:0). Mecz rozegrano w hali przy ul. Złotej 67. W 9. minucie groźnej kontuzji doznał Daniel Krawczyk, którego koledzy z drużyny znieśli z boiska. Nie wiadomo jak długo reprezentant Polski będzie pauzował.

Krawczyk już w 1. minucie otworzył wynik spotkania, ale nie zapamięta go dobrze. Grał bowiem jeszcze tylko przez osiem minut. Drugiego gola zdobył na pięć minut przed końcem pierwszej połowy Mariusz Milewski. Jak się później okazało był to ostatni strzelecki akcent w tym meczu.

To druga wygrana Gatty w tym sezonie. Zduńskowolanie z siedmioma punktami prowadzą w ligowej tabeli. Mają jednak jedno spotkanie rozegrane więcej od Rekordu Bielsko-Biała.

Gatta Active Zduńska Wola – MKF Solne Miasto Wieliczka 2:0 (2:0)
Bramki: Daniel Krawczyk 1, Mariusz Milewski 15

W czwartej kolejce (15-16 października) Gatta gra w Toruniu z FC.