AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Powołania do kadry Under 14

Na wtorek (18 października) zaplanowano mecz reprezentacji ŁZPN U-14 (rocznik 2003) z kadrą Warmińsko-Mazurskiego ZPN. Spotkanie na stadionie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim rozpocznie się o 11:00. Trener Dawid Kroczek na przedmeczowe zgrupowanie powołał 18 zawodników z czterech klubów.


 

W kadrze znaleźli się: Nikodem Sujecki, Maksym Rosiński, Szymon Chomicz, Kamil Sobczak, Jakub Król, Marcel Żurek, Jakub Wieszczycki, Bartosz Kołodziejczyk, Leonard Zmarzlik, Michał Robakiewicz, Marek Grądzki, Dawid Kuchcicki, Paweł Nowakowski (wszyscy UKS SMS Łódź), Piotr Górecki, Szymon Kuna (GKS Ksawerów), Jan Wasilewski, Dawid Ignacy (RTS Widzew) i Hubert Karpiński (AKS SMS Łódź).

W poniedziałek 17 października kadrowicze mają się stawić na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim (ulica 11 Listopada 98), gdzie o 16:00 rozpoczną trening. Dzień później na tym samym boisku rozegrają pojedynek z Warmińsko-Mazurskim ZPN.

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
opozycjonista
7 lat temu

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Niedługo trzeba będzie sprzedać co zdolniejszych więc ich trzeba wypromować, to kogo będzie promował trener SMS?

Ja
7 lat temu

Jak zachlał , to i musi autobusem jeździć.

nina
7 lat temu

A może związek kupi trenerowi rower, bo narazie chyba autobusem MIEJSKIM tylko jeździ….