AKTUALNOŚCI
XI Memoriał imienia Mariusza Gawlicy

Już po raz jedenasty rozegrany zostanie Memoriał im. Mariusza Gawlicy. W sobotę (17 grudnia) w piotrkowskiej Hali Relax rywalizować będzie sześć drużyn rocznika 2007. Turniej, którego organizatorem jest KSS Concordia, rozpocznie się o 14:30. Wystartują: Luciążanka Przygłów, KSS Concordia Piotrków, Szczerbiec Wolbórz, UKS Concordia 1909 Piotrków, UKS Piotrcovia oraz Skalnik Sulejów. 

Drużyny zagrają systemem każdy z każdym, a zakończenie planowane jest około 17:30.

Mariusz Gawlica to jeden z najwybitniejszych piłkarzy pochodzących z Piotrkowa. Wychowanek Concordii Piotrków najlepsze swoje lata piłkarskiej kariery spędził w GKS Bełchatów. To on jako kapitan poprowadził GKS do historycznego awansu do I ligi. W najwyższej klasie rozgrywkowej zagrał 1 mecz – przeciwko Górnikowi Zabrze. W rundzie wiosennej sezonu 1995/96 był zawodnikiem RKS Radomsko. Wracając z jednego z meczów zginął w wypadku samochodowym 2 czerwca 1996 roku – kilkaset metrów od domu. Miał niespełna 32 lata.

 

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
napiszę coś
7 lat temu

DO ONLY .

Pozwolę się nie zgodzić . W miniony weekend odbyły się turnieje RAP Radomsko i tak w roczniku 2010 i 2009 udział wzięły APN i Concordia z Piotrkowa .