AKTUALNOŚCI
Szczerbiec wygrał memoriał Mariusza Gawlicy

Trudno w to uwierzyć, ale 2 czerwca 2016 roku minęła 20 rocznica śmierci Mariusza Gawlicy, wychowanka Concordii Piotrków i kapitana GKS Bełchatów w historycznym debiucie w I lidze. Po raz jedenasty zorganizowano jego Memoriał. W turnieju, który odbył się w piotrkowskiej Hali Relax, wystartowało sześć drużyn. Wygrał Szczerbiec Wolbórz.


tomadex wszystko dla kibica

Organizatorem Memoriału Mariusza Gawlicy był KSS Concordia Piotrków. Działacze tego klubu zaprosili do uczestnictwa drużyny rocznika 2007: Luciążanki Przygłów, Skalnika Sulejów, UKS Concordii 1909 Piotrków, UKS Piotrcovii i Szczerbca Wolbórz. I to właśnie podopieczni Norberta Sypułka okazali się najlepsi w rywalizacji każdy z każdym. Na drugim miejscu uplasował się Skalnik Sulejów, na trzecim Luciążanka Przygłów, na czwartym UKS Piotrcovia, na piątym KSS Concordia Piotrków, a na szóstym UKS Concordia 1909 Piotrków.

Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca pięciu bramek Przemek Rafke (Luciążanka Przygłów), najlepszym zawodnikiem Remek Podlewski (Skalnik Sulejów), a najlepszym bramkarzem Rafał Zimowski (UKS Piotrcovia).

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
wariat
7 lat temu

Szczerbiec zdominował ten turniej, a nagrody indywidualne też powinni zabrać do Wolborza.