Pewna wygrana Brunatnych w Tomaszowie

Drugoligowy PGE GKS Bełchatów lepszy od Lechii Tomaszów. W sparingowym meczu, który odbył się w Tomaszowie Mazowieckim Brunatni ograli trzecioligowca 3:1 (1:1). O wygranej przyjezdnych zdecydowały szybko zdobyte dwie bramki w drugiej połowie meczu. Udany powrót zaliczył Marcin Krzywicki, zdobywając gola na 2:1.

Prowadzenie dał podopiecznym Grzegorza Dziubka Kamil Lewiński, który w 6. minucie pokonał Daniela Niźnika. Siedemnaście minut później na 1:1 wyrównał Daniel Ciechański. Po zmianie stron bełchatowianie szybko zdobyli dwa gole. Receptę na golkipera Lechii znaleźli: Marcin Krzywicki i Adam Nowak. W Lechii debiutował Dominik Maluga z Puszczy Niepołomice.

Lechia Tomaszów – PGE GKS Bełchatów 1:3 (1:1)
Bramki: Kamil Lewiński 6 – Daniel Ciechański 23, Marcin Krzywicki 48, Adam Nowak 49

Lechia: Kędra – Wolski, Cyran, Magdoń, Widejko – Szymczak, Żytek, Bocian, Lewiński – Kolasa, Rozwandowicz.
Grali także: Cieślik, Król, Broź, Paczenko, Gołuński, Maluga

PGE GKS Bełchatów (I połowa): Niźnik – Pisarczuk, Michalski, Witasik, Michalak – Zgarda, Lenartowski – Dzięgielewski, Bartosiak, Nowak – Ciechański

II połowa: Lenarcik (64′ Niźnik) – Bociek, Witasik, Rachwał, Szymorek – Flaszka (72′ Lenartowski), Ryszka – Zięba, Andrzejczak, Nowak (65′ Michalak) – Krzywicki