ŁKS Łódź zremisował z Wartą Poznań

Lider III ligi (grupa I) ŁKS Łódź na zakończenie obozu przygotowawczego w Grodzisku Wielkopolskim zremisował z drugoligową Wartą Poznań 2:2 (0:1). Dwukrotnie Warta obejmowała prowadzenie, ale podopieczni Marcina Pyrdoła za każdym razem potrafili doprowadzić do remisu. Bramki dla ŁKS zdobyli: Artur Golański z rzutu karnego oraz Jewhen Radionow.

Prowadzenie dał Warcie Michał Ciarkowski, który trafił do bramki ŁKS w 34. minucie. Dwadzieścia minut po zmianie stron rzut karny dla łodzian zamienił na bramkę Artur Golański i tym samym wyrównał na 1:1. Minęło kolejne 60 sekund, a Warta odzyskała prowadzenie. Tym razem gola dla drugoligowca strzelił Krzysztof Biegański. Wynik spotkania na 2:2 ustalił w 71. minucie Jewhen Radionow.

Warta Poznań – ŁKS Łódź 2:2 (1:0)
Bramki: Michał Ciarkowski 34, Krzysztof Biegański 66 – Artur Golański 65-karny, Jewhen Radionow 71

ŁKS Łódź: (I połowa) Kazimierczak – Pyciak, Cichowlas, Juraszek, Nowak – Kostyrka, Kocot, Bryła, Rozwandowicz, Kowal, Szymański. (II połowa) Kazimierczak – Guzik, Ślęzak, Rozmus, Sobociński – Sarafiński, Gamrot, Golański, Kopka, Nowacki (60′ Piotr Pyrdoł) – Radionow.