Brunatni na remis z Ruchem Zdzieszowice

PGE GKS Bełchatów zremisował z swoim czwartym spotkaniu kontrolnym z trzecioligowym Ruchem Zdzieszowice 1:1 (1:1). Bramkę dla Brunatnych strzelił w 35. minucie Marcin Krzywicki. Mecz rozegrany został na boisku ze sztuczną murawą za Halą Widowiskowo-Sportową.

Ruch objął prowadzenie w 14. minucie, wyrównał zaś na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy Marcin Krzywicki. W drugiej połowie wynik spotkania nie uległ już zmianie. W zespole PGE GKS wystąpił między innymi bramkarz Aleksander Sobczak z drużyny juniorów.

PGE GKS Bełchatów – Ruch Zdzieszowice 1:1 (1:1)
Bramka dla PGE GKS: Marcin Krzywicki 35

PGE GKS: (I połowa) Niźnik – Pisarczuk, Michalski, Klepczyński, Szymorek – Witasik, Ryszka, Maciejewski, Andrzejczak, Dzięgielewski – Krzywicki (II połowa): Sobczak – Bociek, Grolik, Klepczyński, Michalak – Flaszka, Lenartowski – Zięba (70′ Witasik), Bartosiak, Andrzejczak – Ciechański

Źródło i zdjęcie: gksbelchatow.com