OSP Moszczenica obroniła tytuł mistrzowski

W Gminno–Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy rozegrane zostały V Mistrzostwa w halowej piłce nożnej strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Moszczenica. Do zawodów zgłosiło się 9 jednostek z terenu gminy.  Zwycięzcami rozgrywek zostali, obrońcy trofeum z 2016 roku, piłkarze OSP Moszczenica.

W finale, po zaciętym i pełnym emocji spotkaniu, pokonali druhów z OSP Kosów 3:0. Trzecie miejsce w turnieju wywalczyli strażacy z Kiełczówki, którzy w małym finale pokonali druhów z OSP Gajkowice 3:1.

W zwycięskiej drużynie grali: Wojciech Kilian, Marcin Kaźmierczak, Jakub Domański, Piotr Kędra, Piotr Domański, Bartosz Jachymski, Damian Głowacki, Włodzimierz Kaźmierczak i Adrian Wojtysiak.

Królem strzelców został Rafał Jagodziński z OSP Kosów autor pięciu trafień, a najlepszym bramkarzem Wojciech Kilian – OSP Moszczenica.

Turniej odbył się pod patronatem wójta gminy Moszczenica – Marcelego Piekarka, Prezesa Zarządu Gminnego ZOSP RP – Dariusza Magacza, Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy – Jerzego Korytkowskiego oraz Prezesa OZPN w Piotrkowie – Stanisława Sipy.