Cztery trafienia Justyny Kubik

Kolejne spotkanie sparingowe rozegrały trzecioligowe piłkarki Pogoni Zduńska Wola. Zespół Krzysztofa Kochelaka podejmował siódmą drużynę II ligi wielkopolskiej – Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Pogoń wygrała 4:0 (3:0), a wszystkie bramki w tym meczu strzeliła Justyna Kubik.

Pierwsza bramka padła w 23. minucie po dokładnym podaniu Martyny Szymczak. Zaledwie minutę później Justyna Kubik strzałem pod poprzeczkę po raz drugi zdobyła gola w tym meczu. Jeszcze przed przerwą, po precyzyjnym dośrodkowaniu z lewej strony Patrycji Okoń, napastniczka Pogoni dołożyła nogę i po raz trzeci cieszyła się ze strzelonej bramki.

Drugą odsłonę meczu lepiej zaczęły zawodniczki Ostrovii, bo już minutę po wznowieniu gry nie wykorzystały sytuacji sam na sam z bramkarką Pogoni Beatą Rogowską. W 51. minucie prawą stroną akcję przeprowadziła Martyna Kowalska, która dośrodkowała piłkę w pole karne. Tam Martyna Szymczak lekko zgrała piłkę do wbiegającej Kubik, a ta mocnym strzałem prawą nogą ustaliła wynik meczu.

Pogoń Zduńska Wola – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4:0 (3:0)
Bramki: Justyna Kubik 23, 24, 42, 51

Pogoń: Rogowska – Szymczak, Niciak, Sutowicz – Licha, Augustyniak, Kowalska, Łoboda, Okoń – Szymczak, Kubik.
Na zmiany wchodziły: Gierczak, Naumowicz, Jędrasiak, Rękieiwcz, Kapuściak, Deredas.
Trener: Krzysztof Kochelak