Lechia bezlitosna dla Zjednoczonych

Zdecydowanym zwycięstwem Lechii Tomaszów (III liga) zakończyło się sparingowe spotkanie z czwartoligowymi Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. Tomaszowski zespół pokonał rywala 4:0 (1:0). Zwycięstwo podopiecznych Grzegorza Dziubka mogło być wyższe, ale jak informuje strona lechia1923.pl tomaszowianie byli mocno nieskuteczni.

W pierwszej połowie jedynego gola dla Lechii strzelił Marcin Mirecki. Trzy bramki padły po przerwie. Bramkarza Zjednoczonych pokonali: Jardel Muniz Cruz, Jakub Rozwandowicz oraz Marcin Gawron. Obie drużyny za tydzień rozegrają pierwsze mecze ligowe. Lechia jedzie do Ostródy na spotkanie z Sokołem, a Zjednoczeni zmierzą się w Piotrkowie Trybunalskim z Polonią.

Lechia Tomaszów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4:0 (1:0)
Bramki: Marcin Mirecki 23, Jardel Muniz Cruz 49, Jakub Rozwandowicz 54, Marcin Gawron 64

Lechia: Dawid Kędra – Bartosz Widejko (60′ Klaudiusz Król), Wiktor Żytek (65′ Kamil Cyran), Kamil Cyran (46′ Paweł Magdoń), Adrian Gołdyn (70′ Paweł Wolski) – Marcin Mirecki (70′ Krystian Kolasa), Marcin Gawron (65′ Bartłomiej Cieślik), Łukasz Bocian (80′ Wiktor Żytek), Krystian Kolasa (46′ Adam Gołuński) – Jakub Rozwandowicz (75′ Kamil Szymczak), Paweł Wolski (46′ Jardel Muniz Cruz)

Źródło i zdjęcie: lechia1923.pl