Marcin Krzywicki już strzela dla Widzewa

RTS Widzew Łódź pokonał KS Sand Bus Kutno 2:0 (1:0) w ostatnim sprawdzianie przed rundą wiosenną III ligi. Bramki dla drużyny Przemysława Cecherza zdobyli: Adam Radwański i Marcin Krzywicki. Dla tego ostatniego to premierowe trafienie w barwach Widzewa. W końcówce Krzywicki nie wykorzystał rzutu karnego.

Zespół Widzewa osiągnął od początku wyraźną przewagę nad czwartoligowcem, ale nie potrafił jej udokumentować golem aż do 38. minuty. Wówczas to byłego bramkarza łódzkiej drużyny Michała Sokołowicza pokonał Adam Radwański. Wynik spotkania ustalił w 72. minucie Marcin Krzywicki. Ten sam zawodnik w 86. minucie przestrzelił rzut karny. Za tydzień RTS Widzew zagra o ligowe punkty w Nowym Dworze Mazowieckim z miejscowym Świtem zaś KS Sand Bus Kutno zmierzy się również na wyjeździe z Omegą Kleszczów.

KS Sand Bus Kutno – RTS Widzew Łódź 0:2 (0:1)
Bramki: Adam Radwański 38, Marcin Krzywicki 72

KS Sand Bus Kutno: Sokołowicz – Kaczor, Bartczak, Szumer, Pietrow – Wielgus, Placek, Serwaciński, Zagajewski – Kralkowski, Nouri
Na zmiany wchodzili: Sobczak – Nizioł, Duczyński, Wójcik, Nadolski, Dębowski, Kowalczyk, Klimczak

RTS Widzew: Wolański (46′ Humerski) – Tlaga (46′ Kozłowski), Nowak (70′ Czaplarski), Zieleniecki (46′ Rodak), Baran (46′ Gromek) – Mąka (46′ Budka), Olczak (46′ Broniszewski), Radwański (63′ Możdżonek), Michalski (46′ Kamiński) – Ogawa (46′ Kazimierowicz), Okuniewicz (46′ Krzywicki)

Żółte kartki: Placek, Szumer, Pietrow (KS Sand Bus Kutno), Mąka, Gromek (RTS Widzew). Czerwona kartka: Kralkowski