Gatta Active wygrała, a Rekord poległ

Piłkarze Gatty Active Zduńska Wola wygrali na wyjeździe z Red Devils Chojnice 4:0 (2:0) w spotkaniu 17. kolejki ekstraklasy futsalu. Lider tabeli Rekord Bielsko-Biała, sensacyjnie przegrał u siebie z Euromasterem Głogów 4:5. Gatta jest wiceliderem tabeli ekstraklasy futsalu – ma 39 punktów. Prowadzi Rekord, który zgromadził o pięć punktów więcej. Do końca sezonu zasadniczego pięć kolejek.

Już w 2. minucie wynik spotkania otworzył Michał Marciniak. Przed przerwą prowadzenie na 2:0 podwyższył Marcin Stanisławski. W drugiej połowie drugiego gola dołożył Marciniak, a na trzy minuty przed końcem wynik ustalił Mariusz Milewski.

W najbliższą sobotę (11 marca) Gatta Active zagra we własnej hali z AZS UŚ Katowice.

Red Devils Chojnice – Gatta Active Zduńska Wola 0:4 (0:2)