Luciążanka nie dokończyła meczu z Radzicami

Tylko 45 minut trwało spotkanie drugiej wiosennej kolejki w piotrkowskiej klasie A (grupa I) pomiędzy LKS Radzice i Luciążanką Przygłów. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 4:0, a na drugą goście już nie wyszli, z powodu kontuzji zawodników. Mecz zweryfikowany będzie przez Wydział Gier OZPN Piotrków, a wszystko wskazuje na to, że utrzymany zostanie wynik z boiska.

Problemy kadrowe w Luciążance, o których pisaliśmy na naszym portalu kilkanaście dni temu, przyczyniły się również do oddania walkowerem spotkania klasy okręgowej B2 Juniorów Młodszych. Drużyna z Przygłowa nie zebrała składu, na mecz ze Świtem Kamieńsk, w którym miała być gospodarzem.