Omega Kleszczów znów lepsza od United

Zjednoczeni Gmina Bełchatów przegrali na swoim boisku mecz 23. kolejki IV ligi z Omegą Kleszczów 0:1 (0:1). Jedyny gol padł z rzutu karnego, w doliczonym czasie gry. To drugie zwycięstwo Omegi Kleszczów nad drużyną Edwarda Cecota w tym sezonie. Jesienią ograli rywala 3:0. Zwycięską bramkę zdobył Dawid Berg (na zdjęciu).

Rzut karny podyktowany został za faul w polu karnym na Dawidzie Pałysce. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Dawid Berg, który wszedł na boisko w 60. minucie. Mecz nie był wielkim widowiskiem. Przez większą część spotkania gra toczyła się głównie w środku boiska. Mało było sytuacji podbramkowych. Kiedy wydawało się, że będzie 0:0, padł gol dla Omegi. To pierwsza wygrana kleszczowian w rundzie wiosennej. Zjednoczeni są nadal bez zwycięstwa.

Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Omega Kleszczów 0:1 (0:0)